U18 (Western Ontario Girls Hockey League)

PrintAll U18 Standings
Jump To:
U18 Regular Season
EAST
Sep 30, 2023-Jan 18, 2024
TeamGPWLTPtsW %GFGADiffGF %L10STRK
161600321.0005810+480.85310-0-0W16
161330260.8135017+330.7467-3-0W2
15591110.3672027-70.4264-5-1L2
15210370.2331645-290.2622-5-3L4
15210370.2331335-220.2712-6-2L1
15211260.2001342-290.2361-7-2L4
WEST
Sep 30, 2023-Jan 18, 2024
TeamGPWLTPtsW %GFGADiffGF %L10STRK
151122240.8004917+320.7427-2-1W7
16871170.5312832-40.4675-5-0L1
14752160.5712614+120.6505-3-2T2
16583130.4062539-140.3912-6-2L2
15582120.4002132-110.3963-5-2T1
14581110.3931625-90.3903-6-1T1
NORTH
Sep 30, 2023-Jan 18, 2024
TeamGPWLTPtsW %GFGADiffGF %L10STRK
171412300.8827910+690.8887-1-2W1
171151230.6765325+280.6795-4-1L1
15942200.6672920+90.5927-2-1W1
16844200.6253815+230.7175-2-3W1
18783170.4725132+190.6144-5-1W1
17314060.1762058-380.2562-8-0L2
16016000.0005115-1100.0420-10-0L16
SOUTH
Sep 30, 2023-Jan 18, 2024
TeamGPWLTPtsW %GFGADiffGF %L10STRK
181422300.8336924+450.7426-2-2W1
181044240.6676730+370.6915-2-3T1
18657190.5283424+100.5864-1-5T2
18774180.5004652-60.4695-2-3W2
18675170.4724230+120.5833-3-4W1
18585150.4173046-160.3953-4-3T1
18116130.0831496-820.1270-9-1L5

U18 Playoff Round Robin
Jan 16-Mar 23
Division I
TeamGPWLTPts
West Oxford Inferno B861113
Woodstock Wildcats B842210
Lucan Irish B853010
London Devilettes B82426
Ilderton Jets B80711
DateVisitorHome
Jan 27
6:45P
Lucan Irish B2London Devilettes B0
Jan 28
5:20P
Woodstock Wildcats B5Ilderton Jets B1
Feb 03
6:00P
Lucan Irish B1Woodstock Wildcats B2
Feb 04
6:30P
Lucan Irish B1West Oxford Inferno B2
Feb 08
8:30P
Ilderton Jets B0West Oxford Inferno B6
Feb 10
1:00P
Woodstock Wildcats B4London Devilettes B2
Feb 11
5:20P
London Devilettes B3Ilderton Jets B0
Feb 15
8:30P
London Devilettes B0West Oxford Inferno B1
Feb 18
7:00P
Ilderton Jets B2Woodstock Wildcats B2
Feb 18
9:00P
West Oxford Inferno B1Lucan Irish B0
Feb 23
6:00P
Ilderton Jets B0London Devilettes B3
Feb 24
6:00P
London Devilettes B1Woodstock Wildcats B1
Feb 25
8:25P
London Devilettes B1Lucan Irish B2
Feb 26
9:00P
West Oxford Inferno B4Ilderton Jets B3
Feb 29
8:30P
Woodstock Wildcats B4West Oxford Inferno B1
Mar 01
7:00P
West Oxford Inferno B2London Devilettes B2
Mar 02
3:00P
West Oxford Inferno B2Woodstock Wildcats B0
Mar 03
8:25P
Woodstock Wildcats B2Lucan Irish B3
Mar 09
6:00P
Ilderton Jets B0Lucan Irish B2
Mar 10
5:20P
Lucan Irish B1Ilderton Jets B0
Jan 16-Mar 23
Division II
TeamGPWLTPts
Lambeth Lancers B850313
Mooretown Lady Flags B852111
South Huron Sabres B852111
Mitchell Meteors C842210
Stratford Aces B84408
St. Thomas Panthers B83417
St. Marys Rock B82515
Chatham-Kent Crush C82515
Twin Centre Hericanes B81702
DateVisitorHome
Jan 26
7:35P
Mitchell Meteors C3Mooretown Lady Flags B4
Jan 27
5:10P
Chatham-Kent Crush C3St. Marys Rock B4
Jan 27
8:05P
Twin Centre Hericanes B0South Huron Sabres B2
Jan 28
12:30P
Stratford Aces B2Chatham-Kent Crush C1
Jan 28
3:30P
Mitchell Meteors C5Twin Centre Hericanes B2
Jan 28
6:30P
St. Marys Rock B0St. Thomas Panthers B0
Feb 02
7:35P
Lambeth Lancers B1Mooretown Lady Flags B1
Feb 03
7:15P
Chatham-Kent Crush C5St. Thomas Panthers B1
Feb 04
3:55P
Twin Centre Hericanes B0Mooretown Lady Flags B4
Feb 04
7:15P
Chatham-Kent Crush C0Lambeth Lancers B2
Feb 08
6:30P
St. Thomas Panthers B0Lambeth Lancers B2
Feb 10
2:45P
St. Thomas Panthers B1Stratford Aces B2
Feb 10
6:30P
Lambeth Lancers B2St. Marys Rock B0
Feb 10
8:05P
Mooretown Lady Flags B2South Huron Sabres B0
Feb 11
12:30P
South Huron Sabres B3Chatham-Kent Crush C2
Feb 12
7:50P
South Huron Sabres B2Mitchell Meteors C0
Feb 17
5:00P
Mitchell Meteors C3Chatham-Kent Crush C3
Feb 17
7:15P
Mooretown Lady Flags B1St. Thomas Panthers B3
Feb 18
11:30A
St. Marys Rock B0Stratford Aces B1
Feb 18
3:30P
Chatham-Kent Crush C1Twin Centre Hericanes B2
Feb 21
8:00P
Lambeth Lancers B1Mitchell Meteors C1
Feb 24
4:45P
St. Thomas Panthers B0Mitchell Meteors C2
Feb 24
8:05P
Stratford Aces B0South Huron Sabres B3
Feb 25
10:30A
Mitchell Meteors C3Stratford Aces B0
Feb 25
11:30A
Mooretown Lady Flags B2Chatham-Kent Crush C3
Feb 25
8:30P
Twin Centre Hericanes B1St. Marys Rock B3
Feb 25
8:45P
South Huron Sabres B0Lambeth Lancers B0
Feb 26
6:30P
Stratford Aces B3Twin Centre Hericanes B1
Feb 29
6:30P
Stratford Aces B1Lambeth Lancers B2
Mar 01
7:35P
St. Marys Rock B0Mooretown Lady Flags B3
Mar 02
7:15P
Twin Centre Hericanes B2St. Thomas Panthers B3
Mar 03
11:30A
Mooretown Lady Flags B2Stratford Aces B1
Mar 03
2:30P
Lambeth Lancers B4Twin Centre Hericanes B1
Mar 03
8:30P
South Huron Sabres B3St. Marys Rock B1
Mar 06
8:00P
St. Marys Rock B2Mitchell Meteors C3
Mar 09
6:40P
St. Thomas Panthers B3South Huron Sabres B0
Jan 16-Mar 23
Division III
TeamGPWLTPts
London Devilettes C1071216
Tillsonburg Lightning C1044210
Wilmot Wolverines C1044210
Huron Heat C1033410
Lambton Attack C103439
Sarnia Lady Sting C101635
DateVisitorHome
Jan 21
8:00P
Wilmot Wolverines C1Tillsonburg Lightning C1
Jan 27
5:30P
Huron Heat C3Sarnia Lady Sting C1
Jan 28
6:45P
Sarnia Lady Sting C2London Devilettes C7
Jan 28
8:00P
Lambton Attack C1Tillsonburg Lightning C0
Feb 03
5:30P
Tillsonburg Lightning C3Sarnia Lady Sting C1
Feb 04
7:00P
Sarnia Lady Sting C1Huron Heat C1
Feb 07
7:30P
Wilmot Wolverines C0London Devilettes C1
Feb 07
7:30P
Sarnia Lady Sting C1Lambton Attack C3
Feb 10
5:30P
Wilmot Wolverines C1Sarnia Lady Sting C2
Feb 13
7:45P
London Devilettes C2Tillsonburg Lightning C0
Feb 16
7:30P
Wilmot Wolverines C0Huron Heat C2
Feb 17
1:00P
Tillsonburg Lightning C0London Devilettes C2
Feb 17
4:45P
Lambton Attack C0Wilmot Wolverines C1
Feb 18
7:00P
Tillsonburg Lightning C2Huron Heat C2
Feb 21
7:30P
Huron Heat C1Lambton Attack C1
Feb 24
11:30A
Huron Heat C2London Devilettes C3
Feb 24
5:30P
London Devilettes C3Sarnia Lady Sting C3
Feb 25
7:00P
Lambton Attack C0Huron Heat C0
Feb 25
7:00P
London Devilettes C1Wilmot Wolverines C1
Feb 28
7:30P
Lambton Attack C2London Devilettes C1
Mar 02
4:30P
Huron Heat C1Wilmot Wolverines C2
Mar 02
5:30P
Lambton Attack C1Sarnia Lady Sting C1
Mar 03
5:00P
Wilmot Wolverines C2Lambton Attack C0
Mar 03
7:00P
London Devilettes C1Huron Heat C0
Mar 03
8:00P
Sarnia Lady Sting C0Tillsonburg Lightning C4
Mar 05
8:00P
Huron Heat C3Tillsonburg Lightning C2
Mar 06
7:30P
London Devilettes C3Lambton Attack C1
Mar 09
4:45P
Sarnia Lady Sting C0Wilmot Wolverines C1
Mar 16
4:45P
Tillsonburg Lightning C2Wilmot Wolverines C0
Mar 17
5:00P
Tillsonburg Lightning C4Lambton Attack C0
Jan 16-Mar 23
Division IV
TeamGPWLTPts
Ilderton Jets C1081117
West Oxford Inferno C1072115
B.A.D. Blazers C1053212
Lucan Irish C104519
St. Thomas Panthers C103617
South Huron Sabres HL1001000
DateVisitorHome
Jan 20
6:40P
West Oxford Inferno C6South Huron Sabres HL2
Jan 27
7:10P
South Huron Sabres HL0Ilderton Jets C11
Jan 28
5:30P
Lucan Irish C0West Oxford Inferno C3
Jan 31
9:00P
St. Thomas Panthers C0West Oxford Inferno C6
Feb 03
5:30P
Ilderton Jets C4B.A.D. Blazers C1
Feb 03
7:30P
West Oxford Inferno C1Lucan Irish C0
Feb 04
5:20P
Lucan Irish C0Ilderton Jets C2
Feb 04
7:40P
B.A.D. Blazers C5South Huron Sabres HL0
Feb 05
9:00P
B.A.D. Blazers C2St. Thomas Panthers C0
Feb 06
7:40P
St. Thomas Panthers C1Ilderton Jets C2
Feb 10
5:30P
St. Thomas Panthers C2B.A.D. Blazers C6
Feb 10
6:40P
Lucan Irish C4South Huron Sabres HL0
Feb 12
9:00P
West Oxford Inferno C0St. Thomas Panthers C0
Feb 17
6:00P
Lucan Irish C4St. Thomas Panthers C0
Feb 17
9:30P
West Oxford Inferno C2Ilderton Jets C3
Feb 18
5:20P
B.A.D. Blazers C1Ilderton Jets C1
Feb 24
5:30P
West Oxford Inferno C1B.A.D. Blazers C0
Feb 24
6:40P
St. Thomas Panthers C4South Huron Sabres HL0
Feb 24
7:30P
Ilderton Jets C0Lucan Irish C1
Feb 25
5:30P
Ilderton Jets C4West Oxford Inferno C1
Feb 25
7:10P
B.A.D. Blazers C2Lucan Irish C0
Feb 28
9:00P
B.A.D. Blazers C0West Oxford Inferno C5
Mar 02
5:30P
Lucan Irish C1B.A.D. Blazers C1
Mar 03
7:10P
St. Thomas Panthers C2Lucan Irish C0
Mar 06
8:00P
Ilderton Jets C8South Huron Sabres HL0
Mar 16
5:30P
South Huron Sabres HL1B.A.D. Blazers C8
Mar 16
6:00P
Ilderton Jets C9St. Thomas Panthers C2
Mar 17
7:10P
South Huron Sabres HL0Lucan Irish C3
Mar 20
9:00P
South Huron Sabres HL0West Oxford Inferno C7
Mar 23
6:00P
South Huron Sabres HL1St. Thomas Panthers C3

U18 Championship Round
Mar 16-Mar 31
Division I Semi
DateVisitorHome
Mar 25
8:00P
Woodstock Wildcats B5Lucan Irish B1
Mar 30
7:00P
London Devilettes B1West Oxford Inferno B3
Mar 16-Mar 31
Division II Semi
DateVisitorHome
Mar 24
8:30P
Mitchell Meteors C2Lambeth Lancers B1
Mar 25
8:30P
South Huron Sabres B2Mooretown Lady Flags B1
Mar 16-Mar 31
Division III Semi
DateVisitorHome
Mar 24
8:00P
Wilmot Wolverines C2Tillsonburg Lightning C3
Mar 30
1:00P
Huron Heat C0London Devilettes C1
Mar 16-Mar 31
Division IV Semi
DateVisitorHome
Mar 24
5:00P
B.A.D. Blazers C2West Oxford Inferno C3
Mar 24
6:45P
Lucan Irish C1Ilderton Jets C5
Apr 06-Apr 06
Division I Final

Day of Champions hosted by Huron Heat

DateVisitorHome
Apr 06
8:45P
Woodstock Wildcats B0West Oxford Inferno B2
Apr 06-Apr 06
Division II Final

Day of Champions hosted by Huron Heat

DateVisitorHome
Apr 06
7:30P
Mitchell Meteors C2South Huron Sabres B1
Apr 06-Apr 06
Division III Final

Day of Champions hosted by Huron Heat

DateVisitorHome
Apr 06
6:15P
Tillsonburg Lightning C4London Devilettes C2
Apr 06-Apr 06
Division IV Final

Day of Champions hosted by Huron Heat

DateVisitorHome
Apr 06
7:30P
West Oxford Inferno C2Ilderton Jets C3

Game Data Last Updated: Apr 17, 3:43 PM, Next Update: Apr 27, 3:43 PM