Schedule & Results (Western Ontario Girls Hockey League)
Divisions
Contact
Search
Login
Contact
Search
Divisions
Organization Menu
Home
About Us
Mission & Vision
Executive & Staff
League Calendar
Regular Season Information
Playoff Info & Rules
All Star Game
WOGHL Forms
Photo Galleries
2022-23 All Star Games
2022-23 Day of Champions
2022-23 U9 Year End Champions Tournament
Policies and Protests
Hockey Links
Mental Health & Wellness
AGM Minutes
Financial Assistance
Groups
Groups
Western Ontario Girls Hockey League Menu
League Home Page
League News
Schedule & Results
League Calendar
U9
U11
U13
U15
U18
Group Websites
U9
U11
U13
U15
U18
×
Home
Seasons
2023-2024
Schedule & Results
Sitemap
League Schedule & Results
Filter
Game Status
All Scheduled Games
1920 Games
All Scheduled Games
1920 Games
Unreported Games
1 Game
×
Filter By Association
All Associations
1920 games
All Associations
1920 games
Ayr Rockets
26 games
B.A.D. Blazers
103 games
Bluewater Hawks
170 games
Cambridge Roadrunners
22 games
Central Perth
84 games
Chatham-Kent Crush
115 games
Grand River Mustangs
49 games
Huron Heat
169 games
Ilderton Jets
223 games
Kitchener Jr Rangers
76 games
Lakeshore Lightning
78 games
Lambeth Lancers
169 games
Lambton Attack
211 games
London Devilettes
157 games
Lucan Irish
220 games
Mitchell Meteors
51 games
Mooretown Lady Flags
185 games
North Middlesex Jr. Stars
94 games
Sarnia Lady Sting
159 games
South Huron Sabres
169 games
Southpoint Stars
79 games
St. Marys Rock
169 games
St. Thomas Panthers
213 games
Stratford Aces
149 games
Tillsonburg Tornadoes
91 games
Twin Centre Hericanes
101 games
Wallaceburg Lakers
76 games
West Oxford Inferno
79 games
Wilmot Wolverines
102 games
Windsor Wildcats
51 games
Woodstock Wildcats
191 games
Zurich Thunder
9 games
×
Filter By Venue
All Venues
1920 games
All Venues
1920 games
Activa (PJD)
3 games
Activa (Tom Graham)
1 game
Allman
4 games
Alvinston
41 games
Argyle (A)
1 game
Argyle (B)
1 game
Arthur
1 game
ATC (C)
6 games
ATC (Shuren)
14 games
ATC (The Rock)
13 games
Belmont
31 games
Blenheim
7 games
Blyth
3 games
Bostwick (A)
13 games
Bostwick (B)
6 games
Bothwell
1 game
Central Huron CC
25 games
Clearwater (Blue)
13 games
Clearwater (Red)
1 game
East Elgin (EastLink)
4 games
East Elgin (Kinsmen)
10 games
Elma-Logan Arena
12 games
Embro
16 games
Erickson
8 games
Essex (Libro)
5 games
Fergus (A)
2 games
Fergus (B)
21 games
FlightExec Centre (APC)
8 games
FlightExec Centre (CANUSA)
1 game
Forest Glade (A)
6 games
Forest Glade (B)
10 games
Gemini (Blue)
16 games
Gemini (Green)
35 games
Glencoe
2 games
Goderich MRC
8 games
Grand River
16 games
Greenwood
12 games
Hensall Arena
3 games
Hespeler (2)
10 games
Ilderton
101 games
Joe Thornton CC (Presstran)
26 games
Joe Thornton CC (STMHA)
15 games
Ken Houston
1 game
Kinsmen Arena (B)
11 games
Komoka CW&RC (2 - Coors)
9 games
Lambeth
85 games
Lanspeary
1 game
London Sports Park (North)
30 games
London Sports Park (South)
6 games
Lucan
102 games
Memorial
37 games
Mitchell Arena
26 games
MSC (Rink 1)
31 games
MSC (Rink 2)
61 games
Nature Fresh RC (Highbury Canco)
20 games
Nature Fresh RC (Unico)
12 games
NDCC
13 games
Nichols (C)
1 game
North Middlesex
53 games
Palmerston Arena
1 game
Pat Stapleton Arena
6 games
PERC
30 games
Reeves CC (Green)
13 games
Reeves CC (Red)
5 games
Ridgetown
1 game
Rotary Complex (Rink A)
55 games
Rotary Complex (Rink B)
15 games
Sarnia PASA (Rink 2)
60 games
Seaforth Arena
49 games
South Huron
36 games
Sports Park (3)
1 game
Sportsworld (Gay Lea)
8 games
Sportsworld (Prac)
10 games
St. Clements
22 games
St. Marys (Blue)
14 games
St. Marys (Rock)
71 games
St. Thomas Memorial
64 games
Stephen Township
48 games
Tecumseh (B)
1 game
Thames Campus
1 game
Thamesford
24 games
The Aud (Kinsmen)
1 game
Tillsonburg (Campbell)
6 games
Tillsonburg (Memorial)
40 games
Wallaceburg
34 games
Walpole
5 games
Watford
52 games
Wellesley
29 games
Western Fair (Tony's Pizza)
9 games
WFCU (Grenon)
8 games
Wheatley
5 games
Wilmot Complex (Optimist)
27 games
Wilmot Complex (Schout)
24 games
WMMC
34 games
Woodstock Civic
76 games
Zurich
4 games
×
View Cancellations
×
2023-2024
Current Season
2023-2024
Other Seasons
2022-2023
2021-2022
2019-2020
2018-2019
2017 - 2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
×
Sep 2023
2 games
Oct 2023
279 games
Nov 2023
352 games
Dec 2023
324 games
Jan 2024
267 games
Feb 2024
435 games
Mar 2024
261 games
March 2024
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
6:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Lambton Attack B
@ London Devilettes B 636
U13D1-15
London Sports Park (North)
1-3
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:00 PM
Playoff Round Robin
U18
West Oxford Inferno B
@ London Devilettes B
U18D1-07
London Sports Park (North)
2-2
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Huron Heat C
@ Woodstock Wildcats B > C
U11D4-53
Reeves CC (Green)
3-2
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:35 PM
Playoff Round Robin
U18
St. Marys Rock B
@ Mooretown Lady Flags B
U18D2-12
MSC (Rink 1)
0-3
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
7:50 PM
Playoff Round Robin
U15
Bluewater Hawks B
@ Ilderton Jets B
U15D2-06
Ilderton
3-2
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
8:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Tillsonburg Lightning C
@ Woodstock Wildcats C
U15D4-30
Reeves CC (Green)
0-3
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 01
8:30 PM
Playoff Round Robin
U15
Lambeth Lancers C
@ Lambton Attack C
U15D5-06
Watford
3-0
Game Details
Venue Info
Sat 02
9:00 AM
Playoff Round Robin
U13
Ilderton Jets B
@ Southpoint Stars B
U13D2-16
Glencoe
2-5
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:00 AM
Full Ice
U9
Lambton Attack HL1
@ Stratford Aces HL
U9HLA-23
Rotary Complex (Rink A)
2-6
Game Details
Venue Info
Sat 02
11:10 AM
Playoff Round Robin
U11
Grand River Mustangs B
@ Mooretown Lady Flags C
U11D4-25
MSC (Rink 2)
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:00 PM
Full Ice
U9
Zurich Thunder
@ Lucan Irish HL
U9HLA-24
Lucan
2-0
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:00 PM
Playoff Round Robin
U13
St. Marys Rock B
@ Woodstock Wildcats B
U13D2-30
Woodstock Civic
4-0
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:05 PM
Playoff Round Robin
U13
London Devilettes B 636
@ Mooretown Lady Flags B
U13D1-18
MSC (Rink 1)
3-2
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:15 PM
Playoff Round Robin
U11
Southpoint Stars C
@ Bluewater Hawks B
U11D3-04
Gemini (Green)
0-5
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:20 PM
Playoff Round Robin
U15
St. Marys Rock C
@ Mooretown Lady Flags C
U15D4-07
MSC (Rink 2)
3-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:30 PM
Playoff Round Robin
U11
Ilderton Jets B
@ Lakeshore Lightning C
U11D3-15
ATC (The Rock)
2-0
Game Details
Venue Info
Sat 02
12:50 PM
Playoff Round Robin
U11
Twin Centre Hericanes C
@ South Huron Sabres HL
U11D5-20
Stephen Township
3-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Ilderton Jets HL
@ St. Thomas Panthers HL
U13D6-17
St. Thomas Memorial
1-6
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:15 PM
Playoff Round Robin
U11
North Middlesex Jr. Stars HL
@ Bluewater Hawks HL
U11D6-05
Gemini (Green)
3-0
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:20 PM
Full Ice
U9
Mooretown Lady Flags C
@ Lambton Attack C
U9A-30
Greenwood
0-5
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:30 PM
Playoff Round Robin
U13
Lambeth Lancers C
@ Mooretown Lady Flags C
U13D5-14
MSC (Rink 2)
0-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:50 PM
Playoff Round Robin
U13
Chatham-Kent Crush C
@ Lakeshore Lightning B > C
U13D3-25
ATC (The Rock)
0-2
Game Details
Venue Info
Sat 02
1:50 PM
Playoff Round Robin
U11
Mooretown Lady Flags B
@ South Huron Sabres B
U11D1-14
Stephen Township
1-0
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Ayr Rockets B > C
@ St. Thomas Panthers C
U15D4-16
St. Thomas Memorial
2-4
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Stratford Aces C
@ Woodstock Wildcats C
U13D4-29
Woodstock Civic
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:15 PM
Playoff Round Robin
U11
St. Marys Rock B
@ Sarnia Lady Sting B
U11D1-09
Sarnia PASA (Rink 2)
1-3
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:45 PM
Playoff Round Robin
U13
Chatham-Kent Crush B
@ Stratford Aces B
U13D1-27
Rotary Complex (Rink B)
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
2:45 PM
Full Ice
U9
Tillsonburg Lightning C
@ St. Marys Rock C
U9B-29
St. Marys (Blue)
0-5
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Lambton Attack C
@ Wallaceburg Lakers C
U15D5-23
Wallaceburg
5-3
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:00 PM
Playoff Round Robin
U18
West Oxford Inferno B
@ Woodstock Wildcats B
U18D1-20
Woodstock Civic
2-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:10 PM
Playoff Round Robin
U15
London Devilettes B
@ Lakeshore Lightning B
U15D2-12
ATC (The Rock)
0-3
Game Details
Venue Info
Sat 02
3:15 PM
Playoff Round Robin
U13
Lambton Attack B
@ Sarnia Lady Sting B
U13D1-23
Sarnia PASA (Rink 2)
3-0
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:00 PM
Playoff Round Robin
U15
West Oxford Inferno C
@ St. Thomas Panthers HL
U15D5-20
St. Thomas Memorial
4-2
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:15 PM
Playoff Round Robin
U15
Stratford Aces B
@ Sarnia Lady Sting B
U15D1-08
Sarnia PASA (Rink 2)
1-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:15 PM
Playoff Round Robin
U11
Cambridge Roadrunners B
@ Kitchener Lady Rangers B
U11D2-05
Sportsworld (Prac)
1-2
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:30 PM
Playoff Round Robin
U15
St. Thomas Panthers B
@ Lucan Irish B
U15D1-02
Lucan
2-2
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:30 PM
Playoff Round Robin
U18
Huron Heat C
@ Wilmot Wolverines C
U18D3-27
Wilmot Complex (Optimist)
1-2
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:40 PM
Playoff Round Robin
U15
Ilderton Jets B
@ Windsor Wildcats B
U15D2-28
Forest Glade (B)
0-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
4:45 PM
Playoff Round Robin
U11
Wilmot Wolverines B
@ London Devilettes B
U11D2-16
London Sports Park (North)
0-3
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:00 PM
Playoff Round Robin
U11
South Huron Sabres C
@ Lambeth Lancers C
U11D4-17
Lambeth
2-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Wallaceburg Lakers C
@ St. Thomas Panthers C
U13D3-40
St. Thomas Memorial
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:30 PM
Playoff Round Robin
U18
Lucan Irish C
@ B.A.D. Blazers C
U18D4-02
Belmont
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:30 PM
Playoff Round Robin
U18
Lambton Attack C
@ Sarnia Lady Sting C
U18D3-17
Clearwater (Blue)
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
5:30 PM
Playoff Round Robin
U15
Ilderton Jets C
@ Grand River Mustangs B
U15D3-16
Fergus (B)
0-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
6:15 PM
Playoff Round Robin
U13
Southpoint Stars B
@ Kitchener Lady Rangers B
U13D2-17R
Sportsworld (Prac)
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 02
7:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Lucan / Parkhill C
@ Lambeth Lancers C
U15D5-02
Lambeth
2-3
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 02
7:15 PM
Playoff Round Robin
U18
Twin Centre Hericanes B
@ St. Thomas Panthers B
U18D2-24
Joe Thornton CC (Presstran)
2-3
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:00 AM
Playoff Round Robin
U11
Grand River Mustangs B
@ Huron Heat C
U11D4-13
Central Huron CC
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:30 AM
Playoff Round Robin
U13
Woodstock Wildcats C
@ Stratford Aces C
U13D4-13
Rotary Complex (Rink A)
1-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
10:50 AM
Playoff Round Robin
U11
Ilderton Jets B
@ Windsor Wildcats B
U11D3-28
WFCU (Grenon)
0-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:00 AM
Full Ice
U9
Lambeth Lancers HL
@ Zurich Thunder
U9HLA-04
Hensall Arena
1-9
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:00 AM
Playoff Round Robin
U11
Bluewater Hawks HL
@ North Middlesex Jr. Stars HL
U11D6-27
North Middlesex
0-3
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:15 AM
Playoff Round Robin
U13
B.A.D. Blazers C
@ Bluewater Hawks B
U13D3-06
Gemini (Green)
0-4
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:30 AM
Playoff Round Robin
U13
Sarnia Lady Sting B
@ Chatham-Kent Crush B
U13D1-04
Memorial
0-4
Game Details
Venue Info
Sun 03
11:30 AM
Playoff Round Robin
U18
Mooretown Lady Flags B
@ Stratford Aces B
U18D2-29
Rotary Complex (Rink A)
2-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Lambton Attack B
@ Grand River Mustangs B
U15D3-19
Fergus (B)
1-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Tillsonburg Lightning C
@ South Huron Sabres C
U13D5-20
Stephen Township
3-3
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:15 PM
Playoff Round Robin
U15
Windsor Wildcats B
@ Bluewater Hawks B
U15D2-05
Gemini (Green)
0-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
12:15 PM
Playoff Round Robin
U15
Lakeshore Lightning B
@ London Devilettes B
U15D2-18
London Sports Park (North)
1-2
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:00 PM
Playoff Round Robin
U15
St. Thomas Panthers B
@ Stratford Aces B
U15D1-18
Rotary Complex (Rink A)
3-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
1:30 PM
Playoff Round Robin
U11
Lambton Attack C
@ Twin Centre Hericanes C
U11D5-29
Wellesley
2-2
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:30 PM
Playoff Round Robin
U13
Huron Heat C
@ Lucan Irish C
U13D3-29
Lucan
6-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:30 PM
Playoff Round Robin
U18
Lambeth Lancers B
@ Twin Centre Hericanes B
U18D2-33
Wellesley
4-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
2:45 PM
Playoff Round Robin
U11
Mooretown Lady Flags B
@ Sarnia Lady Sting B
U11D1-11
Sarnia PASA (Rink 2)
2-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Cambridge Roadrunners B
@ Lambeth Lancers B
U11D2-12
Lambeth
0-10
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Chatham-Kent Crush C
@ Kitchener Lady Rangers B
U15D3-29
Sportsworld (Gay Lea)
5-2
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:00 PM
Full Ice
U9
Chatham-Kent Crush C
@ Bluewater Hawks C
U9B-30
WMMC
1-4
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Ilderton Jets HL
@ Woodstock Wildcats HL
U13D6-28
Woodstock Civic
3-2
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:10 PM
Playoff Round Robin
U11
Lucan Irish C > HL
@ Mooretown Lady Flags HL
U11D6-22
MSC (Rink 2)
4-1
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:30 PM
Playoff Round Robin
U13
Southpoint Stars B
@ Kitchener Lady Rangers B
U13D2-08
Activa (Tom Graham)
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:30 PM
Playoff Round Robin
U15
Sarnia Lady Sting B
@ Twin Centre Hericanes B
U15D1-23
Wellesley
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
3:30 PM
Playoff Round Robin
U11
Lambton Attack B
@ Southpoint Stars C
U11D3-22
Wheatley
4-2
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Lucan / Parkhill C
@ Lambton Attack C
U15D5-07
Alvinston
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Mooretown Lady Flags C
@ Lambeth Lancers C
U11D4-18
Lambeth
0-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Lucan Irish B
@ St. Marys Rock B
U11D1-17
St. Marys (Rock)
3-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Woodstock Wildcats B > C
@ South Huron Sabres C
U11D4-37
Stephen Township
0-4
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:00 PM
Playoff Round Robin
U13
London Devilettes B 658
@ Woodstock Wildcats B
U13D2-29
Woodstock Civic
4-2
Game Details
Venue Info
Sun 03
4:20 PM
Playoff Round Robin
U13
Chatham-Kent Crush B
@ Mooretown Lady Flags B
U13D1-16
MSC (Rink 2)
4-2
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:00 PM
Playoff Round Robin
U18
Wilmot Wolverines C
@ Lambton Attack C
U18D3-10
Alvinston
2-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:00 PM
Playoff Round Robin
U13
St. Thomas Panthers C
@ Chatham-Kent Crush C
U13D3-15
Ken Houston
2-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
5:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Mooretown Lady Flags C
@ Woodstock Wildcats C
U15D4-28
Woodstock Civic
1-4
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Mooretown Lady Flags C
@ Lambeth Lancers C
U13D5-02
Lambeth
1-2
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Woodstock Wildcats B
@ Lucan Irish B
U15D1-05
Lucan
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:00 PM
Playoff Round Robin
U11
London Devilettes B
@ Wilmot Wolverines B
U11D2-20
Wilmot Complex (Schout)
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
6:15 PM
Playoff Round Robin
U13
Southpoint Stars B
@ St. Marys Rock B
U13D2-22
St. Marys (Rock)
1-2
Game Details
Venue Info
Sun 03
7:00 PM
Playoff Round Robin
U18
London Devilettes C
@ Huron Heat C
U18D3-02
Seaforth Arena
1-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
7:00 PM
Playoff Round Robin
U15
B.A.D. Blazers C
@ Wilmot Wolverines C
U15D3-45
Wilmot Complex (Schout)
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
7:10 PM
Playoff Round Robin
U18
St. Thomas Panthers C
@ Lucan Irish C
U18D4-11
Lucan
2-0
Game Details
Venue Info
Sun 03
7:15 PM
Playoff Round Robin
U15
Huron Heat C
@ Lambeth Lancers B
U15D3-24
Lambeth
0-1
Game Details
Venue Info
Sun 03
7:20 PM
Playoff Round Robin
U15
Ayr Rockets B > C
@ St. Marys Rock C
U15D4-14
St. Marys (Rock)
3-2
Game Details
Venue Info
Sun 03
8:00 PM
Playoff Round Robin
U18
Sarnia Lady Sting C
@ Tillsonburg Lightning C
U18D3-22
Tillsonburg (Memorial)
0-4
Game Details
Venue Info
Sun 03
8:25 PM
Playoff Round Robin
U18
Woodstock Wildcats B
@ Lucan Irish B
U18D1-09
Lucan
2-3
Game Details
Venue Info
Sun 03
8:30 PM
Playoff Round Robin
U18
South Huron Sabres B
@ St. Marys Rock B
U18D2-21
St. Marys (Rock)
3-1
Game Details
Venue Info
Mon 04
6:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Bluewater Hawks C
@ St. Thomas Panthers HL
U11D5-23
St. Thomas Memorial
2-4
Game Details
Venue Info
Mon 04
6:30 PM
Playoff Round Robin
U13
Stratford Aces C
@ Twin Centre Hericanes C
U13D4-18
Wellesley
2-2
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Lambton Attack B
@ Chatham-Kent Crush B
U13D1-01
Blenheim
0-2
Game Details
Venue Info
Mon 04
7:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Woodstock Wildcats HL
@ St. Thomas Panthers HL
U13D6-20
St. Thomas Memorial
3-6
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Huron Heat C
@ B.A.D. Blazers C
U15D3-04
East Elgin (Kinsmen)
1-1
Game Details
Venue Info
Mon 04
8:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Tillsonburg Lightning C
@ St. Thomas Panthers C
U15D4-19
St. Thomas Memorial
3-3
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:00 PM
Playoff Round Robin
U11
St. Thomas Panthers HL
@ B.A.D. Blazers C
U11D5-04
East Elgin (Kinsmen)
2-2
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Chatham-Kent Crush C
@ Wallaceburg Lakers C
U13D3-41
Walpole
1-0
Game Details
Venue Info
Tue 05
6:30 PM
Full Ice
U9
St. Marys Rock HL
@ Huron Heat HL
U9HLB-28
Seaforth Arena
4-6
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Twin Centre Hericanes C
@ Woodstock Wildcats C
U13D4-26
Woodstock Civic
3-3
Game Details
Venue Info
Tue 05
7:30 PM
Playoff Round Robin
U15
Wilmot Wolverines C
@ Lambeth Lancers B
U15D3-36
Lambeth
2-1
Game Details
Venue Info
Tue 05
8:00 PM
Playoff Round Robin
U18
Huron Heat C
@ Tillsonburg Lightning C
U18D3-24
Tillsonburg (Memorial)
3-2
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 06
7:30 PM
Playoff Round Robin
U18
London Devilettes C
@ Lambton Attack C
U18D3-07
Watford
3-1
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:00 PM
Playoff Round Robin
U18
St. Marys Rock B
@ Mitchell Meteors C
U18D2-09
Mitchell Arena
2-3
Game Details
Venue Info
Wed 06
8:00 PM
Playoff Round Robin
U18
Ilderton Jets C
@ South Huron Sabres HL
U18D4-17
Stephen Township
8-0
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 07
6:45 PM
Playoff Round Robin
U13
Lucan Irish C
@ St. Thomas Panthers C
U13D3-38
Joe Thornton CC (Presstran)
0-3
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Mitchell Meteors C
@ Central Perth Predators C
U13D3-14
Elma-Logan Arena
1-1
Game Details
Venue Info
Thu 07
7:30 PM
Playoff Round Robin
U15
Windsor Wildcats B
@ Southpoint Stars B
U15D2-21
Wheatley
3-0
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Huron Heat C
@ Central Perth Predators C
U15D3-07
Elma-Logan Arena
1-2
Watch
Game Details
Venue Info
Thu 07
8:00 PM
Playoff Round Robin
U15
B.A.D. Blazers C
@ Ilderton Jets C
U15D3-28
Ilderton
1-0
Game Details
Venue Info
Fri 08
6:30 PM
Full Ice
U9
South Huron Sabres C
@ St. Thomas Panthers C
U9A-24
St. Thomas Memorial
2-0
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 08
7:40 PM
Playoff Round Robin
U15
Lakeshore Lightning B
@ Ilderton Jets B
U15D2-07
Ilderton
2-0
Game Details
Venue Info
Sat 09
10:00 AM
Full Ice
U9
South Huron Sabres C
@ Lambeth Lancers C
U9A-31
Lambeth
4-1
Game Details
Venue Info
Sat 09
10:30 AM
Playoff Round Robin
U11
North Middlesex Jr. Stars C
@ Grand River Mustangs B
U11D4-09
Fergus (B)
2-0
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:00 AM
Full Ice
U9
Ilderton Jets HL
@ Central Perth Predators
U9HLB-29
Elma-Logan Arena
2-1
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:00 AM
Playoff Round Robin
U13
Wallaceburg Lakers HL
@ Lucan Irish HL
U13D6-11
Lucan
0-6
Game Details
Venue Info
Sat 09
11:00 AM
Full Ice
U9
Lucan Irish HL
@ Stratford Aces HL
U9HLA-25
Rotary Complex (Rink A)
0-3
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:00 PM
Full Ice
U9
Stratford Aces C
@ Ilderton Jets C
U9B-38
Ilderton
0-4
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:00 PM
Full Ice
U9
Lambton Attack C
@ Lucan Irish C
U9A-32
Lucan
0-1
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:15 PM
Playoff Round Robin
U13
Stratford Aces B
@ London Devilettes B 636
U13D1-13
London Sports Park (North)
1-2
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:20 PM
Cancelled
Full Ice
U9
Bluewater Hawks HL
@ Lambton Attack HL1
U9HLA-26
Greenwood
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:30 PM
Playoff Round Robin
U11
Southpoint Stars C
@ Lakeshore Lightning C
U11D3-11
ATC (The Rock)
1-2
Game Details
Venue Info
Sat 09
12:50 PM
Playoff Round Robin
U11
Bluewater Hawks C
@ South Huron Sabres HL
U11D5-17
Stephen Township
0-0
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Ilderton Jets HL
@ Huron Heat HL
U11D6-07
Seaforth Arena
1-2
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Huron Heat HL
@ St. Thomas Panthers HL
U13D6-16
St. Thomas Memorial
1-2
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:15 PM
Playoff Round Robin
U11
St. Marys Rock C
@ Sarnia Lady Sting C
U11D4-32
Sarnia PASA (Rink 2)
5-2
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:20 PM
Full Ice
U9
South Huron Sabres HL
@ Lambton Attack HL2
U9HLB-30
Greenwood
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:30 PM
Playoff Round Robin
U11
St. Marys Rock B
@ Mooretown Lady Flags B
U11D1-08
MSC (Rink 2)
0-3
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:45 PM
Full Ice
U9
Huron Heat HL
@ St. Marys Rock HL
U9HLB-31
St. Marys (Blue)
6-2
Game Details
Venue Info
Sat 09
1:50 PM
Playoff Round Robin
U11
Lucan Irish B
@ South Huron Sabres B
U11D1-13
Stephen Township
0-3
Game Details
Venue Info
Sat 09
2:45 PM
Playoff Round Robin
U11
Woodstock Wildcats B > C
@ Stratford Aces C
U11D4-50
Rotary Complex (Rink B)
3-0
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:00 PM
Playoff Round Robin
U11
South Huron Sabres C
@ Central Perth Predators C
U11D4-05
PERC
1-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:30 PM
Playoff Round Robin
U15
Ilderton Jets B
@ Southpoint Stars B
U15D2-23
Nature Fresh RC (Unico)
2-0
Game Details
Venue Info
Sat 09
3:30 PM
Playoff Round Robin
U13
Stratford Aces C
@ Wilmot Wolverines C
U13D4-25
Wilmot Complex (Optimist)
3-1
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:15 PM
Playoff Round Robin
U13
South Huron Sabres C
@ Tillsonburg Lightning C
U13D5-26
Tillsonburg (Memorial)
2-2
Game Details
Venue Info
Sat 09
4:45 PM
Playoff Round Robin
U18
Sarnia Lady Sting C
@ Wilmot Wolverines C
U18D3-26
Wilmot Complex (Optimist)
0-1
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
5:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Bluewater Hawks B
@ Ilderton Jets B
U11D3-06
Ilderton
2-1
Game Details
Venue Info
Sat 09
6:00 PM
Playoff Round Robin
U18
Ilderton Jets B
@ Lucan Irish B
U18D1-12
Lucan
0-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
6:05 PM
Playoff Round Robin
U13
St. Marys Rock B
@ Ilderton Jets B
U13D2-04
Ilderton
1-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
6:30 PM
Playoff Round Robin
U13
Lucan Irish C
@ Chatham-Kent Crush C
U13D3-18
Memorial
0-1
Game Details
Venue Info
Sat 09
6:40 PM
Playoff Round Robin
U18
St. Thomas Panthers B
@ South Huron Sabres B
U18D2-17
South Huron
3-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 09
6:45 PM
Playoff Round Robin
U15
Bluewater Hawks B
@ London Devilettes B
U15D2-16
London Sports Park (North)
0-0
Game Details
Venue Info
Sat 09
7:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Central Perth Predators C
@ B.A.D. Blazers C
U13D3-02
FlightExec Centre (APC)
3-0
Game Details
Venue Info
Sat 09
8:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Mooretown Lady Flags B
@ Chatham-Kent Crush B
U13D1-03
Erickson
0-3
Game Details
Venue Info
Sun 10
9:00 AM
Full Ice
U9
Sarnia Lady Sting HL Hurst
@ North Middlesex Jr. Stars HL
U9HLB-32
North Middlesex
0-6
Game Details
Venue Info
Sun 10
10:00 AM
Full Ice
U9
Lambeth Lancers C
@ North Middlesex Jr. Stars C
U9A-33
North Middlesex
2-3
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 10
10:15 AM
Playoff Round Robin
U13
Sarnia Lady Sting B
@ London Devilettes B 636
U13D1-11
London Sports Park (North)
2-2
Game Details
Venue Info
Sun 10
11:30 AM
Playoff Round Robin
U13
Mooretown Lady Flags B
@ Stratford Aces B
U13D1-26
Rotary Complex (Rink A)
0-1
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:00 PM
Playoff Round Robin
U11
B.A.D. Blazers C
@ Lambton Attack C
U11D5-14
Alvinston
4-1
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Central Perth Predators C
@ St. Marys Rock C
U11D4-45
St. Marys (Rock)
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 10
12:30 PM
Playoff Round Robin
U11
Sarnia Lady Sting C
@ Stratford Aces C
U11D4-47
Rotary Complex (Rink A)
0-0
Game Details
Venue Info
Sun 10
1:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Wilmot Wolverines C
@ North Middlesex Jr. Stars C
U13D4-09
North Middlesex
2-0
Game Details
Venue Info
Sun 10
1:15 PM
Full Ice
U9
Zurich Thunder
@ Sarnia Lady Sting HL Girard
U9HLA-27
Sarnia PASA (Rink 2)
0-1
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 10
1:30 PM
Playoff Round Robin
U13
Lucan Irish HL
@ Ilderton Jets HL
U13D6-07
Ilderton
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 10
2:30 PM
Playoff Round Robin
U13
Bluewater Hawks C
@ Twin Centre Hericanes C
U13D4-16
Wellesley
0-3
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 10
2:45 PM
Full Ice
U9
Lucan Irish C
@ St. Thomas Panthers C
U9A-34
Joe Thornton CC (Presstran)
0-2
Game Details
Venue Info
Sun 10
4:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Ilderton Jets B
@ Bluewater Hawks B
U11D3-01
WMMC
1-3
Game Details
Venue Info
Sun 10
4:20 PM
Playoff Round Robin
U13
St. Marys Rock HL
@ Mooretown Lady Flags C
U13D5-11
MSC (Rink 2)
0-5
Game Details
Venue Info
Sun 10
4:50 PM
Playoff Round Robin
U11
North Middlesex Jr. Stars HL
@ Lucan Irish C > HL
U11D6-20
Lucan
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 10
5:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Grand River Mustangs B
@ Lambeth Lancers C
U11D4-19
Lambeth
4-2
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 10
5:20 PM
Playoff Round Robin
U18
Lucan Irish B
@ Ilderton Jets B
U18D1-02
Ilderton
1-0
Game Details
Venue Info
Sun 10
6:10 PM
Playoff Round Robin
U13
Kitchener Lady Rangers B
@ St. Marys Rock B
U13D2-23
St. Marys (Rock)
1-3
Game Details
Venue Info
Sun 10
7:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Kitchener Lady Rangers B
@ Central Perth Predators C
U15D3-08
PERC
0-3
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 13
7:45 PM
Playoff Round Robin
U15
Twin Centre Hericanes B
@ St. Thomas Panthers B
U15D1-11
Joe Thornton CC (Presstran)
2-2
Game Details
Venue Info
Thu 14
7:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Chatham-Kent Crush C
@ B.A.D. Blazers C
U13D3-05
Belmont
3-1
Game Details
Venue Info
Thu 14
7:45 PM
Playoff Round Robin
U13
Lucan Irish C
@ Bluewater Hawks B
U13D3-09
Gemini (Green)
0-1
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 15
6:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Grand River Mustangs B
@ Woodstock Wildcats B > C
U11D4-52
Reeves CC (Green)
3-0
Game Details
Venue Info
Fri 15
6:30 PM
Playoff Round Robin
U11
Stratford Aces C
@ Huron Heat C
U11D4-12
Seaforth Arena
2-4
Game Details
Venue Info
Sat 16
9:00 AM
Full Ice
U9
Tillsonburg Lightning C
@ Huron Heat C
U9B-32
Seaforth Arena
0-4
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 16
9:30 AM
Playoff Round Robin
U11
Kitchener Lady Rangers B
@ Cambridge Roadrunners B
U11D2-01
Hespeler (2)
2-2
Game Details
Venue Info
Sat 16
10:50 AM
Full Ice
U9
Sarnia Lady Sting HL Hurst
@ South Huron Sabres HL
U9HLB-33
Stephen Township
0-6
Game Details
Venue Info
Sat 16
11:00 AM
Full Ice
U9
Huron Heat HL
@ Central Perth Predators
U9HLB-34
Elma-Logan Arena
6-1
Game Details
Venue Info
Sat 16
11:00 AM
Full Ice
U9
Woodstock Wildcats C
@ Stratford Aces C
U9B-33
Rotary Complex (Rink A)
1-4
Game Details
Venue Info
Sat 16
11:50 AM
Full Ice
U9
North Middlesex Jr. Stars C
@ South Huron Sabres C
U9A-35
Stephen Township
2-4
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:00 PM
Full Ice
U9
Sarnia Lady Sting HL Girard
@ Stratford Aces HL
U9HLA-28
Allman
3-1
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:00 PM
Full Ice
U9
North Middlesex Jr. Stars HL
@ Ilderton Jets HL
U9HLB-35
Ilderton
1-4
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:00 PM
Full Ice
U9
Lambton Attack C
@ Lambeth Lancers C
U9A-36
Lambeth
7-1
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:20 PM
Full Ice
U9
Lambeth Lancers HL
@ Lambton Attack HL1
U9HLA-01
Greenwood
4-4
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:40 PM
Playoff Round Robin
U13
Woodstock Wildcats HL
@ Wallaceburg Lakers HL
U13D6-21
Wallaceburg
3-1
Game Details
Venue Info
Sat 16
12:50 PM
Playoff Round Robin
U11
St. Thomas Panthers HL
@ South Huron Sabres HL
U11D5-19
Stephen Township
1-0
Game Details
Venue Info
Sat 16
1:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Lucan Irish C > HL
@ Huron Heat HL
U11D6-08
Seaforth Arena
0-1
Game Details
Venue Info
Sat 16
1:15 PM
Playoff Round Robin
U11
B.A.D. Blazers C
@ Bluewater Hawks C
U11D5-06
Gemini (Green)
0-0
Game Details
Venue Info
Sat 16
1:15 PM
Playoff Round Robin
U13
Stratford Aces B
@ Sarnia Lady Sting B
U13D1-21
Sarnia PASA (Rink 2)
2-2
Game Details
Venue Info
Sat 16
1:45 PM
Full Ice
U9
Lambton Attack HL2
@ St. Marys Rock HL
U9HLB-36
St. Marys (Blue)
9-0
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 16
2:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Ilderton Jets B
@ Southpoint Stars C
U11D3-23
Nature Fresh RC (Unico)
3-0
Game Details
Venue Info
Sat 16
2:45 PM
Full Ice
U9
Bluewater Hawks C
@ St. Marys Rock C
U9B-34
St. Marys (Blue)
3-2
Game Details
Venue Info
Sat 16
2:50 PM
Playoff Round Robin
U11
Stratford Aces C
@ South Huron Sabres C
U11D4-36
Stephen Township
2-1
Game Details
Venue Info
Sat 16
3:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Huron Heat C
@ Central Perth Predators C
U11D4-01
PERC
3-0
Game Details
Venue Info
Sat 16
3:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Ayr Rockets B > C
@ Tillsonburg Lightning C
U15D4-24
Tillsonburg (Memorial)
3-0
Game Details
Venue Info
Sat 16
3:30 PM
Playoff Round Robin
U13
North Middlesex Jr. Stars C
@ Wilmot Wolverines C
U13D4-23
Wilmot Complex (Optimist)
0-2
Game Details
Venue Info
Sat 16
4:15 PM
Playoff Round Robin
U15
Twin Centre Hericanes B
@ Sarnia Lady Sting B
U15D1-09
Sarnia PASA (Rink 2)
1-1
Game Details
Venue Info
Sat 16
4:45 PM
Playoff Round Robin
U18
Tillsonburg Lightning C
@ Wilmot Wolverines C
U18D3-30
Wilmot Complex (Optimist)
2-0
Game Details
Venue Info
Sat 16
5:00 PM
Playoff Round Robin
U13
Bluewater Hawks B
@ St. Thomas Panthers C
U13D3-37
St. Thomas Memorial
0-2
Game Details
Venue Info
Sat 16
5:30 PM
Playoff Round Robin
U18
South Huron Sabres HL
@ B.A.D. Blazers C
U18D4-03
Belmont
1-8
Game Details
Venue Info
Sat 16
6:00 PM
Playoff Round Robin
U18
Ilderton Jets C
@ St. Thomas Panthers C
U18D4-23
St. Thomas Memorial
9-2
Game Details
Venue Info
Sun 17
9:00 AM
Full Ice
U9
Central Perth Predators
@ North Middlesex Jr. Stars HL
U9HLB-37
North Middlesex
4-3
Game Details
Venue Info
Sun 17
11:00 AM
Playoff Round Robin
U11
Twin Centre Hericanes C
@ B.A.D. Blazers C
U11D5-05
Belmont
2-3
Game Details
Venue Info
Sun 17
11:00 AM
Full Ice
U9
St. Marys Rock C
@ Chatham-Kent Crush C
U9B-35
Erickson
4-1
Game Details
Venue Info
Sun 17
11:00 AM
Playoff Round Robin
U13
Twin Centre Hericanes C
@ Bluewater Hawks C
U13D4-03
Gemini (Blue)
4-0
Game Details
Venue Info
Sun 17
12:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Woodstock Wildcats B > C
@ North Middlesex Jr. Stars C
U11D4-29
North Middlesex
3-2
Game Details
Venue Info
Sun 17
12:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Grand River Mustangs B
@ St. Marys Rock C
U11D4-41
St. Marys (Rock)
1-5
Game Details
Venue Info
Sun 17
12:15 PM
Playoff Round Robin
U11
Lambton Attack B
@ Bluewater Hawks B
U11D3-03
Gemini (Green)
1-2
Game Details
Venue Info
Sun 17
12:15 PM
Full Ice
U9
St. Thomas Panthers C
@ Sarnia Lady Sting C
U9A-38
Sarnia PASA (Rink 2)
2-6
Game Details
Venue Info
Sun 17
1:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Mooretown Lady Flags C
@ Stratford Aces C
U11D4-49
Rotary Complex (Rink A)
1-4
Game Details
Venue Info
Sun 17
1:15 PM
Full Ice
U9
Stratford Aces HL
@ Sarnia Lady Sting HL Girard
U9HLA-29
Sarnia PASA (Rink 2)
0-5
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 17
1:30 PM
Playoff Round Robin
U13
Huron Heat HL
@ Ilderton Jets HL
U13D6-06
Ilderton
4-1
Game Details
Venue Info
Sun 17
2:30 PM
Playoff Round Robin
U11
Mooretown Lady Flags HL
@ Lucan Irish C > HL
U11D6-19
Lucan
1-4
Game Details
Venue Info
Sun 17
2:30 PM
Playoff Round Robin
U15
Lucan Irish B
@ Twin Centre Hericanes B
U15D1-24
Wellesley
1-1
Game Details
Venue Info
Sun 17
2:45 PM
Full Ice
U9
Woodstock Wildcats C
@ Tillsonburg Lightning C
U9B-36
Tillsonburg (Campbell)
2-3
Game Details
Venue Info
Sun 17
3:00 PM
Playoff Round Robin
U11
Lambeth Lancers B
@ London Devilettes B
U11D2-15
Lambeth
0-1
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 17
3:00 PM
Playoff Round Robin
U13
St. Marys Rock B
@ Southpoint Stars B
U13D2-19
Nature Fresh RC (Highbury Canco)
0-3
Game Details
Venue Info
Sun 17
3:00 PM
Full Ice
U9
Huron Heat C
@ Bluewater Hawks C
U9B-37
WMMC
0-4
Game Details
Venue Info
Sun 17
3:40 PM
Playoff Round Robin
U11
St. Marys Rock B
@ Lucan Irish B
U11D1-04
Lucan
0-1
Game Details
Venue Info
Sun 17
4:00 PM
Playoff Round Robin
U15
West Oxford Inferno C
@ Lambton Attack C
U15D5-10
Alvinston
0-3
Game Details
Venue Info
Sun 17
4:00 PM
Full Ice
U9
Lucan Irish HL
@ Bluewater Hawks HL
U9HLA-30
WMMC
6-3
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 17
4:30 PM
Playoff Round Robin
U11
Lambton Attack C
@ St. Thomas Panthers HL
U11D5-25
Joe Thornton CC (STMHA)
1-4
Game Details
Venue Info
Sun 17
4:50 PM
Playoff Round Robin
U13
Central Perth Predators C
@ Lucan Irish C
U13D3-28
Lucan
7-0
Game Details
Venue Info
Sun 17
5:00 PM
Playoff Round Robin
U18
Tillsonburg Lightning C
@ Lambton Attack C
U18D3-09
Alvinston
4-0
Game Details
Venue Info
Sun 17
5:30 PM
Playoff Round Robin
U11
South Huron Sabres HL
@ Bluewater Hawks C
U11D5-08
WMMC
0-3
Game Details
Venue Info
Sun 17
6:30 PM
Playoff Round Robin
U15
Chatham-Kent Crush C
@ Central Perth Predators C
U15D3-06
PERC
2-1
Game Details
Venue Info
Sun 17
7:10 PM
Playoff Round Robin
U18
South Huron Sabres HL
@ Lucan Irish C
U18D4-12
Lucan
0-3
Game Details
Venue Info
Mon 18
8:00 PM
Playoff Round Robin
U13
St. Thomas Panthers HL
@ Lucan Irish HL
U13D6-12
Lucan
2-0
Watch
Game Details
Venue Info
Mon 18
8:00 PM
Playoff Round Robin
U13
St. Marys Rock HL
@ Lambton Attack HL
U13D5-09
Watford
Watch
Game Details
Venue Info
Wed 20
7:30 PM
Playoff Round Robin
U15
St. Thomas Panthers HL
@ Lambton Attack C
U15D5-08
Watford
Game Details
Venue Info
Wed 20
8:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Wallaceburg Lakers C
@ Lucan / Parkhill C
U15D5-11
North Middlesex
Game Details
Venue Info
Wed 20
9:00 PM
Playoff Round Robin
U18
South Huron Sabres HL
@ West Oxford Inferno C
U18D4-26
Thamesford
Watch
Game Details
Venue Info
Fri 22
5:30 PM
Full Ice
U9
St. Marys Rock HL
@ Ilderton Jets HL
U9HLB-01
Ilderton
Game Details
Venue Info
Fri 22
8:00 PM
Playoff Round Robin
U15
Wallaceburg Lakers C
@ Lambeth Lancers C
U15D5-04
Lambeth
Game Details
Venue Info
Sat 23
10:50 AM
Full Ice
U9
Huron Heat HL
@ South Huron Sabres HL
U9HLB-04
Stephen Township
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
11:00 AM
Playoff Round Robin
U11
Mooretown Lady Flags HL
@ Ilderton Jets HL
U11D6-11
Ilderton
Game Details
Venue Info
Sat 23
11:50 AM
Full Ice
U9
Lucan Irish C
@ South Huron Sabres C
U9A-39
Stephen Township
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
12:00 PM
Full Ice
U9
Huron Heat C
@ Ilderton Jets C
U9B-31
Ilderton
Game Details
Venue Info
Sat 23
12:20 PM
Full Ice
U9
Ilderton Jets HL
@ Lambton Attack HL2
U9HLB-38
Greenwood
Game Details
Venue Info
Sat 23
1:20 PM
Full Ice
U9
Lambeth Lancers C
@ Lambton Attack C
U9A-40
Greenwood
Game Details
Venue Info
Sat 23
2:50 PM
Championship Round
U11
Woodstock Wildcats B > C
@ South Huron Sabres C
U11D4-2V3
Stephen Township
Game Details
Venue Info
Sat 23
4:00 PM
Championship Round
U13
Lambeth Lancers C
@ Tillsonburg Lightning C
U13D5-1V4
Tillsonburg (Memorial)
Game Details
Venue Info
Sat 23
5:00 PM
Full Ice
U9
Stratford Aces HL
@ Lambeth Lancers HL
U9HLA-31
Lambeth
Game Details
Venue Info
Sat 23
6:00 PM
Playoff Round Robin
U18
South Huron Sabres HL
@ St. Thomas Panthers C
U18D4-22
St. Thomas Memorial
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
6:05 PM
Playoff Round Robin
U13
Southpoint Stars B
@ Ilderton Jets B
U13D2-03
Ilderton
Game Details
Venue Info
Sat 23
7:30 PM
Playoff Round Robin
U15
Lambeth Lancers C
@ Wallaceburg Lakers C
U15D5-24
Wallaceburg
Watch
Game Details
Venue Info
Sat 23
7:30 PM
Playoff Round Robin
U15
Kitchener Lady Rangers B
@ Lambton Attack B
U15D3-39
Watford
Game Details
Venue Info
Sun 24
9:00 AM
Full Ice
U9
Huron Heat HL
@ North Middlesex Jr. Stars HL
U9HLB-39
North Middlesex
Game Details
Venue Info
Sun 24
10:00 AM
Full Ice
U9
Lambton Attack C
@ North Middlesex Jr. Stars C
U9A-37
North Middlesex
Game Details
Venue Info
Sun 24
11:00 AM
Championship Round
U11
North Middlesex Jr. Stars C
@ Huron Heat C
U11D4-1V4
Central Huron CC
Game Details
Venue Info
Sun 24
11:00 AM
Full Ice
U9
Stratford Aces HL
@ Zurich Thunder
U9HLA-06
Zurich
Game Details
Venue Info
Sun 24
2:15 PM
Full Ice
U9
Central Perth Predators
@ Sarnia Lady Sting HL Hurst
U9HLB-40
Sarnia PASA (Rink 2)
Game Details
Venue Info
Sun 24
2:45 PM
Full Ice
U9
Chatham-Kent Crush C
@ Tillsonburg Lightning C
U9B-39
Tillsonburg (Campbell)
Game Details
Venue Info
Sun 24
3:00 PM
Full Ice
U9
Ilderton Jets C
@ Bluewater Hawks C
U9B-40
WMMC
Game Details
Venue Info
Sun 24
3:55 PM
Championship Round
U11
Sarnia Lady Sting B
@ Mooretown Lady Flags B
U11D1-1V4
MSC (Rink 1)
Game Details
Venue Info
Sun 24
4:00 PM
Full Ice
U9
Lambton Attack HL1
@ Bluewater Hawks HL
U9HLA-32
WMMC
Game Details
Venue Info
Sun 24
6:00 PM
Championship Round
U13
North Middlesex Jr. Stars C
@ Wilmot Wolverines C
U13D4-2V3
Wilmot Complex (Schout)
Game Details
Venue Info
Sun 24
7:20 PM
Championship Round
U15
Woodstock Wildcats C
@ St. Marys Rock C
U15D4-1V4
St. Marys (Rock)
Game Details
Venue Info
Mon 25
6:30 PM
Championship Round
U13
Stratford Aces C
@ Twin Centre Hericanes C
U13D4-1V4
Wellesley
Game Details
Venue Info
Mon 25
8:00 PM
Championship Round
U18
Woodstock Wildcats B
@ Lucan Irish B
U18D1-2V3
Lucan
Game Details
Venue Info
Mon 25
8:30 PM
Championship Round
U18
South Huron Sabres B
@ Mooretown Lady Flags B
U18D2-2V3
MSC (Rink 1)
Game Details
Venue Info
Tue 26
6:00 PM
Championship Round
U11
Lucan Irish B
@ South Huron Sabres B
U11D1-2V3
Stephen Township
Game Details
Venue Info
Sat 30
7:00 PM
Championship Round
U18
London Devilettes B
@ West Oxford Inferno B
U18D1-1V4
Thamesford
Watch
Game Details
Venue Info
Sun 31
3:45 PM
Championship Round
U13
Ilderton Jets B
@ Kitchener Lady Rangers B
U13D2-2V3
Sportsworld (Gay Lea)